Unia Kosztowy - pora rewanżu

W najbliższą sobotę o godz. 15,30 pierwszy domowy mecz na wiosnę z wiceliderem i kandydatem do awansu Unią Kosztowy.

W pierwszej kolejce goście wygrali z drużyną Sparty Katowice na wyjeździe 2-0 i nie ukrywają chęci awansu di IV ligi. Juwe natomiast jako czerwona latarnia poległa w Goczałkowicach 7-0. Tak wiec mecz ten to będzie próba prawdy dla obydwu drużyn. Oczywiście faworytem będzie Unia Kosztowy i każda zdobycz punktowa JUWe będzie niespodzianką i na to liczymy.

Niestety z kadry wypadają kolejne ważne ogniwa w wyniku kontuzji ale musimy sobie poradzić i na boisku JUWe stworzyć prawdziwą fortecę nie do zdobycia. Wówczas można myśleć o walce o utrzymanie.

W poprzedniej rundzie przegraliśmy w Kosztowach 3-1 i bramkę dla JUWe zdobył Gorki. W drugiej połowie byliśmy stroną dominującą lecz to gospodarze zdobyli 3 punkty. PORA NA REWANŻ.

Zbiórka w klubie 14,30.

Zapraszamy kibiców na mecz. Cena cegiełki 5 zł.