Trampkarze wycofani z rozgrywek

W dniu 22 marca 2017 r. zarząd klubu po konsultacji z trenerem Nygą postanowił wycofać zespół trampkarzy starszych z rozgrywek. Powodem powyższej decyzji jest brak wystarczającej liczby zawodników do rozgrywania meczy. Zawodnicy chętni do udziału w treningach  z rocznika 2002 i 2003 są przesunięci do grupy juniorów trenera Szwarockiego natomiast zawodnicy z rocznika 2004 do grupy młodzików trenera Roszaka.

Zawodnicy, którzy wcześniej deklarowali rezygnację z treningów zobowiązani są do zwrotu sprzętu klubowego - biało-zielony komplet Mastera do 31 marca. W przeciwnym wypadku zostaną obciążeni kosztami sprzętu wraz z kosztami postępowania. (dotyczy zawodników - Jurek, Kuliberda, Żogała, Burzawa, Skrabaka, Hachuła, Targiel, Liszka, Duży K, Kozieł, Matanóg, Trzonek )