Podsumujmy rozgrywki młodzieży

Weekend za nami i kolejne emocje. Najstarsza grupa juniorów niestety nie grała z powodu pauzy i ...rezygnacji ewentualnych przeciwników.

Tramkpkarze trenera Nygi zremisowali mecz z Fortuną Wyry po pełnym emocji meczu 4-4 (doprzerwy 1-2). Gole zdobyli Matanóg 2, Kozieł i Hachuła. Nasi zawodnicy wygrywali juz w 6 minucie 1-0 lecz do pzrerwy przegrywali 1-2 potem 1-3. W końcówce grajac ambitnie i presingiem zdobyli 3 gole i objęli prowadzenie 4-3. Niestety w 75 minucie sędzia odgwizdał niesłuszny rzut karny i zbobylismy tylko 1punkt. Jest też dobra wiadomosć - JUWe otrzymało 3 punkty walkowerem za mecz z Sokołem Orzesze a wiec mamy ich już 4.

Młodziki trenera Roszaka rozegrali mecz derbowy z APN GKS Tychy wygrywając 8-0 (do przerwy 3-0). Gole dla JUWe strzelali Piekorz 2, Skitek, Piszczek, Burzawa, Żogała, Nycz, Spyra. Nasi zawodnicy cały mecz kontrolowali sytuację na boisku, grajac presingiem i wymieniając dużą liczbępodań. Brawo

Żaki trenera Szwarockiego rozgrywali turniej na Czułowie. Odnieśli 1 zwyciestwo 6-0 z Czułowianką, i ponieśli 2 porażki 1-2 z Ogrodnikiem Tychy i 0-4 z APN GKS Tychy. Najważniejsze że dobrze się bawili i rozgrywali kolejne mecze w życiu.

A za tydzień kolejne emocje w tym mecze na JUWE w sobotę turniej zaków i mecz młodzików oraz w niedziele mecz juniorów.