Podsumowanie zwycieskiego weekendu

Takiego weekendu w historii JUWe nie pamiętają chyba najstarsi kibice. Wszystkie drużyny wygrywały lub remisowały swoje mecze. Młodziki trenera Roszaka pokonały MKS Lędziny 6-0 po zdecydowanej grze zespołowej. Ta drużyna rozwija się bardzo dobrze i możemy z niej mieć dużo radości w przyszłości. Nowo powstała grupa Orlików Roszaka zremisowała z Chełmem Śląskim 5-5 i w tej drużynie debiutowali nowi zawodnicy niektórzy graja pierwszy raz w zyciu mecz. Życzymy sukcesów i wiary we własne możliwości. Juniorzy trenera Szwarockiego po ciężkim boju wygrali z Piastem Bieruń Nowy. Do przerwy przegrywali 0-2 lecz w drugiej połowie zdobyli 3 bramki po strzałach Sucholasa, Woźniaka i Bojarskiego zdobyli 3 punkty. Żaki gościły na własnym boisku zawodników z Zet Tychy, Ogrodnika i MKS Lędziny. W pierwszy meczy wygrali 7-0 z ZET Tychy, w drugim przegrali z MKS Lędziny 0-3 i w 3 wygrali z Ogrodnikiem Cielmice 8-4 pomimo ze przegrywali juz 1-4. Wielkie brawa dla całej drużyny. Żaki zajęły 2 miejsce w mini turnieju.
Przypominamy ze seniorzy w klasie okręgowej pokonali GTS Bojszowy 3-1 odnoszą c drugie zwycięstwo w lidze a pierwsze wiosenne. Gratulacje dla wszystkich.