Ostatki wrześniowe młodzieży

W ostatni weekend września (na pewno słoneczny) grają mecze wszystkie nasze drużyny młodziezowe.

Juniorzy trenera Szwarockiego rozgrywają mecz na własnym boisku w niedzielę o godz. 11,00 z Piastem Bieruń Nowy. Juniorzy jak do tej pory nie zdobyli ani jednego punktu jednak rozegrali tylko 2 mecze z powodu wycofania się przeciwników z rozgrywek. Może wreszcie nasza młodzież powalczy o pierwsze punkty na co liczymy.

Trampkarze trenera NYgi wyjeżdżają na mecz ligowy do Polonii Łaziska Górne w sobotę na godz. 10,00. Zbiórka w klubie 8,30. Trampkarze jak do tej pory mają 4 punkty i widać postępy w grze , szczególnie w meczu  z Fortuna dominowali na boisku.

Młodziki trenera Roszaka rozgrywają mecz z Siódemką Tychy. Pierwotnie mecz miał odbyć się w Tychach lecz odbędzie się na boisku JUWe w sobotę o godz. 12,30. Drużyna młodzików prezentuje sie bardzo dobrze zdobyła do tej pory 9 punktów  i strzeliła 28 bramek najwięcej w lidze. jednakże drużyna z Siódemki jeszcze nie przegrała w tym sezonie i zapowiada naprawdę interesujące spotkanie na szczycie tabeli.

Żaki trenera Szwarockiego zagrają w końcu na własnym boisku, gdyż jesteśmy organizatorem turnieju w ramach ligi żaków. W turnieju uczestniczą JUWe, Ogrodnnik, Czułowianka i APN GKS Tychy. Zapraszamy do kibicowania rodziców, dziadków, kolegów. Mamy zaplanowane kilka niespodzianek dla naszych zawodników wiec będzie naprawdę ciekawie.

Przypominamy również że seniorzy w klasie okręgowej wyjeżdżają na mecz ze Spartą Katowice w sobotę na godz. 15,00. Zapraszamy na emocje sportowe