Mecze młodzieży

Mecze rozgrywaja również drużyny młodzieżowe:

Juniorzy trenera Szwarockiego mają przymusową pauzę z powodu wycofania sie Unii Bieruń Stary. Jednak prawdopodobnie zagramy w niedzielę mecz sparingowy na własnym boisku. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Trampkarze trenera Nygi grają w piątek o godz. 17,00 mecz z Fortuną Wyry. Liczymy w końcu na przełamanie i zwycięstwo tej drużyny a na pewno ich na to stać bo robią systematyczne postępy udowadniając to w Lędzinach stwarzajac kilka groźnych akcji.

Młodziki trenera Roszaka również grają na własnym boisku z APN GKS III Tychy w sobotę o godz. 10,00. Po ostatniej porażce 5-0 z inną drużyną APN chcą rewanżu i wygranej. Kibicujemy im i walczcie na całego.

Żaki trenera Szwarockiego rozgrywają turniej w Czułowie w sobotę o godz. 9,00 gdzie gospodarzem jest Czułowianka. Po ostatnich dobrych wynikach zyczymy podtrzymania dobrej passy i samych wygranych. W turnieju biorą udział Czułowianka, JUWE, Ogrodnik i APN GKS Tychy.

Przypominamy ze seniorzy grają mecz w sobotę na własnym boisku o godz. 16,00 z Urania Ruda Śląska. zapraszamy do kibicowania wszystkich zawodników drużyn młodzieżowych.