Mecze i treningi młodzieży

W związku z porą jesienną wszystkie drużyny najmłodsze JUWe zaczynają treningi na hali sportowej w SP 24 przy ul. Pogodnej (w listopadzie, na grudzień zostanie ułożony nowy plan)

Żaki - trenera Szwarockiego - środa godz. 16,00 -17,20

Trampkarze trenera Nygi - czwartek godz. 16,00 -17,20

Młodziki i orliki  trenera Roszaka  - piątek godz. 16,00 -17,20

W najblizszy weekend grają natomiast juz tylko dwie drużyny młodzieżowe

Młodziki w ostatnim meczu podejmują w sobotę o godz. 10,00 drużynę Znicza Jankowice i liczymy na rehabilitację i wysokie zwycięstwo naszej drużyny.

Juniorzy w ostatnim meczu na własnym boisku w dobrych nastrojach po zwycięstwie w Gardawicach podejmują w niedzielę o 11,00 drużynę LKS Frydek. Liczymy że podtrzymają zwycieską passę. Ale trzeba w to mocno wierzyć i udowodnić to na boisku, nie lekceważąc rywala.

Przypominamy ze w sobotę o 13,00 seniorzy w klasie okregowej podejmują lokalnego rywala PIAST  Bieruń Nowy. Emocji nie zabraknie.

Zapraszamy na mecze JUWe kibiców, rodziców, kolegów i znajomych.