Mecz z GTS Bojszowy
W najbliższą niedzielę o godz. 17,00 - 4 mecz ligowy tej wiosny tym razem z lokalnym sąsiadem GTS Bojszowy. Nasz przeciwnik jest nam bardzo dobrze znany zarówno z ligi jak i pucharu Polski. W rundzie jesiennej polegliśmy na boisku w Bojszowach 4-1, jedynego gola zdobył Firlej i był to debiut trenera Szafrańskiego w naszym zespole.
Przypominamy sobie dobrze ten mecz gdyż prowadziliśmy wyrównany pojedynek z Bojszowami, szczególnie w pierwszej połowie stwarzając kilkakrotnie zagrożenie pod bramką rywala. Doświadczenie przeciwnika jednak przechyliło szale i wówczas Bojszowanie cieszyli się z wygranej.
Liczymy jednak na rewanż i pierwsze punkty na wiosnę. Przeciwnik wzmocniony zawodnikami GKS Tychy jest co prawda faworytem lecz na własnym boisku musimy zdobywać punkty dla siebie i kibiców. Zapraszam,y na mecz. Cegiełka klubu 5 zł.