Mecz z Czarnymi Piasek

W najbliższą niedzielę 20.08 o godz. 17,00 już 2 kolejka klasy A a naszym rywalem będzie beniaminek drużyna Czarnych Piasek.

Nasz najbliższy przeciwnik nie rozgrywał jeszcze meczu i jego forma jest wielką niewiadomą. Powszechnie wiadomo że klub z Piasku przeżywa kłopoty finansowe i organizacyjne co nie oznacza jednak łatwego meczu. Jak zwykle beniaminek w rozgrywkach na szalę kładzie wielka ambicję i zaangażowanie i tego trzeba się spodziewać w najbliższym meczu.

JUWe jako spadkowicz z klasy okręgowej jest w tym meczu faworytem i po zwycięstwie w derbach z ZET Tychy nabiera pewności siebie i chce walczyć o kolejne zwycięstwa, jednak trzeba w mecz włożyć pełnię umiejętności i zaangażowania. I jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko.

Zbiórka w klubie 15,30. Wyjazd 15,40.

Zapraszamy na mecz kibiców JUWe. Atmosfera w Piasku przy ul. Słowackiego 22 będzie na pewno gorąca.