Mecz o sześć punktów

W niedzielę o godz. 16,00 JUWe na własnym boisku podejmuje czerwoną latarnię Piast Bieruń Nowy i dla obydwu drużyn jest to mecz o sześć punktów. Na pewno drużyna, która wygra mecz nie będzie ostatnia w tabeli. Dla Piasta to ostatnia szansa, żeby odbić się od zera, dla JUWe szansa ucieczki od drużyn zagrożonych i gonienie czołówki ligi.

W Piaście doszło do zmiany trenera, liczą na efekt "nowej miotły" i na punkty. Jednak drużyna JUWe również zmotywowana na sto procent i emocji w jutrzejszym meczu nie zabraknie.  W ostatnim meczach pomiędzy JUWe a Piastem w sezonie 2016/17 na boisku JUWe padł remis 1-1 zaś w Bieruniu przegraliśmy 4-0. ŻaDnego z tych wyniku nie planujemy i liczymy na coś więcej jednak wszystko zweryfikuje boisko.

Zapraszamy kibiców na mecz, Cegiełka wstępu to jedyne 5 zł.