Konkurs

OKS JUWe we współpracy z firmą wspomagającą drużynę orlików METALWELD ogłasza konkurs rysunkowy pt "25 lat METALWELD" Zapraszamy dzieci w każdym wieku o wykonanie rysunków w dowolnej technice nawiązujących do kolorystyki logo firmy. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni sprzętem sportowym (piłki,dresy, szaliki, czapki z logo JUWe ) Gotowe prace można składać w klubie OKS JUWe ul. Jaroszowicka 100 lub przesłać pocztą na adres pocztowy Tychy ul. Sportowa 6 lub skan kolorowy na adres juwejaroszowice@wp.pl.

Dzięki firmie drużyna orlików otrzymała nowy komplet strojów. Obecnie staramy się o kolejne wsparcie na sprzęt sportowy

Sponsor Metalweld jest firmą o ponad 20-letniej tradycji, założoną w Polsce w 1993 r. przez ludzi, którzy dostrzegli szansę na zbudowanie silnej firmy produkującej materiały spawalnicze zarówno dla dużego przemysłu, jak również dla małego rzemiosła i hobby - strona http://www.metalweld.pl/