Jacek Mikolasz trenerem pierwszej drużyny

Jacek Mikolasz 41-letni były zawodnik MKS Lędziny oraz JUWe został trenerem pierwszej drużyny grającej w klasie okręgowej. Umowa została podpisana do końca rundy jesiennej z możliwością przedłużenia po ocenie wyników i poziomu gry. Trener Mikolasz związany od drużyn młodzieżowych do gry w III lidze z MKS Lędziny, następnie u schyłku kariery od sierpnia 2011 roku związany z naszym klubem jako zawodnik i trener grup młodzieżowych.W sierpniu 2016 roku po otrzymaniu propozycji z B klasowej Polonii Międzyrzecze jako trener drużyny seniorów opuścił nasz klub awansując do klasy A i w kolejnych latach utrzymując ten klub w klasie A. We wrześniu tego roku wraca do JUWe jako trener drużyny juniorów, jednak po rezygnacji trenera Dawida Frąckowiaka otrzymał propozycje prowadzenia drużyny seniorów, którą przyjął. Życzymy samych wygranych i osiągnięcia założonych celów sportowych.