Dobre wyniki młodzieży

W mijający weekend drużyny młodzieżowe rozgrywały swoje mecze.

Orliki pokonały ZET Tychy 23-0 !!!. Bramki w tym meczu strzelali - Świerczyński 6, Sokołowicz 6, Burzawa 4, Haśnik 3, Drozdek 3, Jaromin 1. W tym meczu z najmłodszą drużyną w rozgrywkach wszyscy strzelali gole i wszyscy grali. Gratulujemy.

Żaki rozegrały turniej w Cielmicach. Odnieśli 1 zwycięstwo z Gromem Tychy 2-0, 1 remis z Gromem Świerczyniec 0-0 i 1 porażkę z Ogrodnikiem Cielmice 3-1. Pomimo wczesnej pory (8 rano) zawodnicy stawili się na turniej i świetnie bawili.

Juniorzy zdobyli pierwszy punkt w meczu wyjazdowym po pechowym remisie 4-4. Bramki dla JUWe strzelali Sucholas i Dziadek po 2.

Juniorzy byli drużyną lepszą, prowadzili do przerwy 3-1. Po przerwie rozluźnienie i błędy w obronie doprowadziły do wyrównania 3-3. Wyszliśmy jeszcze na prowadzenie 4-3 lecz w ostatnich minutach gospodarze ponownie strzelili gola na remis.

Młodziki nie grali z powodu przymusowej pauzy.