Derby z ZET Tychy

Wszystkich kibiców piłki nożnej zapraszamy na mecz derbowy JUWE - ZET, który odbędzie się w sobotę 10.09 o godz. 11,00 na boisku przy ul. Sportowej 6 w Jaroszowicach. Drużyna JUWe jak na razie z zerowym kompletem punbktów w klasie okregowej jeszcze nie dostroliliśmy się do tej klasy rozgrywkowej. ZETka ma na punkcie 6 i jest w środku tabeli więc faworytem tej potyczki jest ZET. Tym bardziej że ostatnie pięć meczów przegraliśmy z najbliższym przeciwnikiem. Ostatnio wygraliśmy w sezonie 2013/2014 na wiosnę gdy wygralismy 4-2. W ostatnim meczu przegraliśmy u siebie 1-3, gdy walczyliśmy o klasę okręgową.

Jednakze derby rządzą sie swoimi prawami, będzie walka na boisku o każdy metr boiska, będą bramki i oby w tym meczu JUWe zdobyło ich więcej bo potrzebujemy punktów by móc jeszcze walczyć o utrzymanie.

Zbiórka w klubie zawodników o 10,00.