Derby z Siódemką Tychy

W najbliższą niedzielę o godz. 18,00 na boisku JUWe rozegramy mecz derbowy z Siódemka Tychy. Trochę nietypowo bo gospodarzem będzie drużyna Siódemki, ale w związku z zajęciem boiska przy ul. Edukacji przez Falcons czyli futbol amerykański udostępniamy boisko. Tym bardziej, że współpraca między klubami ciągle się rozwija i coraz wiecej naszych zawodników gra w Siódemce (w rundzie jesiennej przeszli bramkarz Szkudło i Janiszewski).

Siódemka w ostatnich dwóch meczach zdobyła 6 punktów i jest bardzo bliska utrzymania. W poprzedniej rundzie wygraliśmy na własnym boisku 5-3 gdy do przerwy było 5-0 dla JUWe wydawało się że będzie pogrom. Jednak goście w drugiej połowie zepchnęli nas do obrony i zdołali strzelić 3 bramki.

JUWe natomiast po ostatniej porażce z Fortuną Wyry, nie jest w najlepszej sytuacji. Pozycja w tabeli i fatalna gra w pierwszej połowie nie nastraja optymistycznie przed meczem. Znając jednak charakter zawodników JUWe wiemy ze są w stanie sie podnieść po każdej porażce i liczymy że tym razem będzie podobnie.

Zapraszamy na mecz kibiców w niedzielne popołudnie.