Debiut w klasie okręgowej z LKS Goczałkowice

Debiut  w klasie okręgowej z LKS Goczałkowice

W najbliższą sobotę 13.08. 2016 r. o godz. 17,00 debiutujemy w  rozgrywkach  klasy okręgowej meczem z LKS Goczałkowice, wicemistrzem poprzedniego sezonu i jednym z głównych kandydatów do awansu do IV ligi. Na pewno nie będzie to łatwy mecz, mamy całkiem nową drużynę, gdyż w gry zrezygnowało z różnych powodów kilku zawodników, no ale nie ma osób niezastąpionych więc walczymy dalej. Mamy młodą drużynę, potrafiącą walczyć na bosku, drużynę która powinna się zgrywać i robić postępy. Jednak wszystko zweryfikuje boisko, potrzeba na pewno na początku trochę szczęścia i dopingu kibiców na który bardzo liczą zawodnicy.

W ostatnich meczach w sezonie 2014/2015 toczyliśmy zacięte pojedynki z drużyną z Goczałkowic, przegrywając na własnym boisku 2-3 tracąc dwie bramki w ostatnich 5 minutach meczu, natomiast w Goczałkowicach zremisowaliśmy 2-2 i tym razem my goniliśmy przeciwnika w drugiej połowie.

Na pewno zapowiada się bardzo ciekawy, emocjonujący mecz na który zapraszamy wszystkich kibiców.