Autor:

prezesjuwe

Utworzono:

12.09.2016

Mecz derbowy z ZET Tychy potwierdził, że drużyna JUWE jest w słąbej formie przede wszystkim psychicznej. Zaczęliśmy co prawda bardzo dobrze wychodząc na prowadzenie w 12 minucie po strzale Piotra Haśnika, lecz z każdą minutą było coraz słabiej. Stracona bramka na 1-1 po szybkiej kontrze zespołu z Paprocan juz podłamała naszych zawodników. Kolejna bramka w końcówce pierwszej połowy całkowicie nas przybiła. Zmiany w przerwie w bramce oraz w składzie nie przyniosły oczekiwań i ponieśliśmy sromotną porażkę. Jak zawsze przeważaliśmy na boisku staraliśmy sie stwarzać sytuacje lecz to goście wyprowadzali skuteczne szybkie kontrataki i strzelali gole. Piłka nożna to taka dyscyplina sportu w której liczą się tylko gole.kto je strzela cieszy sie z wygranej. Nie liczą się oceny za styl czy jakość tylko gole a ich u nas niestety jak na lekarstwo, co pokazuje bilans bramkowy i punktowy.

Treningi dla drużyny seniorów w wtorek i czwartek godz. 17,30. Obecność dla zawodników obowiązkowa,. Planowane jest spotkanie organizacyjne z prezesem i dotyczy zmian organizacyjnych w klubie. Zawodnicy nieobecni zostaną skreśleni z listy zawodników.